KONTAKT

Uprzejmie informujemy o zakończeniu współpracy z firmą

KANCELARIA KSIĘGOWO-PODATKOWA MOIRA sp. z o.o.

Z dniem 21.07.2017 roku tracą ważność wszelkie pełnomocnictwa, upoważnienia i podpisy elektroniczne wystawione dla P. Agnieszki Biernat związane z księgowym reprezentowaniem Agencji Reklamy Fux.

 

Agencja Reklamy Fux

ul. Bojkowska 37L
44-100 Gliwice

 

tel./fax: (32) 273-24-91, 273-18-60, 273-17-22



www.fux.pl
facebook.com/arfux


Sprawdź dojazd

 

Dane do FTP: 

FUX ftp.fux1.beep.pl
login: klienci-fux
password: FuX1989*


 

Kadra zarządzająca: 

 

Prezes zarządu:

Magdalena Pelec

(kontakt przez sekretariat )

 

Dyrektor:

Dagmara Grzesińska

tel.: 505-436-142

e-mail.: dgrzesinska@fux.pl

 

Sekretariat: 

tel.: (32) 273-18-60 lub (32) 273-24-91

e-mail: fux@fux.pl

siedziba@fux.pl

 

Dział handlowy:

 

Agnieszka Jedwabna

tel.: 508-226-993

e-mail: ajedwabna@fux.pl

 

Aneta Dziadoń

tel.: 500-433-572

e-mail: adziadon@fux.pl

 

Justyna Musioł

tel.: 500-012-663

e-mail: jmusiol@fux.pl

 

Paula Pelec

tel.: 600-520-000

e-mail: ppelec@fux.pl

 

Dawid Mazur

tel.: 507-211-588

e-mail: dmazur@fux.pl

 

 

 

Katarzyna Zawadzka - Plakatowanie słupów ogłoszeniowych

tel.: 502-031-931

e-mail: plakatowanie@fux.pl

 

Dział gadżetów:

Aleksandra Januszewska

tel.: 507-210-911

tel.: 32 273-24-91 wew. 28

e-mail: ajanuszewska@fux.pl

 

Edyta Bujalska

tel.: 507-210-911

tel.: 32 273-24-91 wew. 28

e-mail: fux@fux.pl

 

Paulina Szmid - grafik

tel.: 32 273-24-91 wew. 22

e-mail: gadzety@fux.pl

 

Dział uzgodnień:

 

Mariola Selent

tel.: 725-254-717

e-mail: mselent@fux.pl

 

Katarzyna Dmitrzak

tel.: 32 273-24-91 wew. 31

e-mail: kdmitrzak@fux.pl

 

Maria Dyduch

tel.: 509-604-896

e-mail: uzgodnienia@fux.pl

 

Księgowość:

 

tel.: 32 273-18-60 wew. 51

tel.: kom.: 510-053-344

e-mail: gklas@fux.pl lub ksiegowosc@fux.pl

 

Dział montażu:

 

Kierownik działu montażu:

Sebastian Kozak

tel.: 518-541-074

e-mail: skozak@fux.pl

 

Z-ca kierownika dzialu montażu:

Adam Strugacz

tel.: 501-253-155

e-mail: astrugacz@fux.pl