AGENCJA REKLAMY FUX

Nasza Agencja to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją. Zajmujemy się głównie wielkoformatową reklamą zewnętrzną, dającą niemalże nieograniczone możliwości przekazu.

 

W ciągu kilkunastu lat zrealizowaliśmy ponad tysiąc kampanii proponując szeroki wachlarz oferowanych usług, cieszący się zadowoleniem naszych Klientów. Ta wieloletnia współpraca jest owocem solidności, profesjonalizmu i dbałości o najwyższą jakość naszych realizacji a zaufanie Kontrahentów i Partnerów największą nobilitacją do dalszej pracy.

 

Z naszej szerokiej oferty korzystają firmy, instytucje i klienci indywidualni, głównie z terenu południowej Polski. Od kilku lat skutecznie przeprowadzamy także kompleksowe kampanie na terenie całego kraju, dysponując rozbudowaną siecią własnych powierzchni reklamowych oraz stawiając nośniki reklamowe na potrzeby konkretnego klienta.

 

Nasz zespól tworzą doświadczeni specjaliści pracujacy od wielu lat w branży. Proponując kreatywne, indywidualne i najbardziej optymalne rozwiązania, które pomogą osiągnąć założone cele oraz zaplanować najbardziej efektywne działania outdoorowe.

 

Korzystamy z najnowszych technologii, wiedzy i doświadczenia, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dzięki czemu zyskujemy dużą skuteczność naszych kampanii. Wieloletnie doświadczenie pomaga w profesjonalnej realizacji zleceń oraz umów a każda kampania realizowana na naszych nośnikach podlega wieloetapowej weryfikacji – zarówno pod kątem terminowości klejenia, jak i jakości wyklejonej ekspozycji.

 

Oferowany przez nas szeroki wybór nośników reklamowych zapewni skuteczną promocję Państwa firmy lub przedsięwzięcia.
 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!

 

                                                                            Zespół AR FUX